Број на оглас: 3913200
Објавен на: 30.04.2021, 22:53
1 / 7

fiat doblo

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dobloto e vo top sostojba
reg cela god
so novi gumi
1 9 obicen dizel
tel 078 301 033