Број на оглас: 3913100
Објавен на: 05.05.2021, 18:28
1 / 9

FOCUS

220 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Focus
26" bandasi
51 cm ramka
Hidrulika kocnici /Magura
Novi plocki
3×9
Deore sifteri
Alivio
Ispravno e se na nego