Број на оглас: 3913051
Објавен на: 07.05.2021, 12:46
1 / 10

POLO 1.4TDI 55kw 2002g.

11 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4TDI 55kw 2002g.so dosta oprema servisirano komplet klima raboti novi gumi ms reg do 08/21g. Poloto e vo odlicna sostojba..