Број на оглас: 3912379
Објавен на: 07.05.2021, 16:03
1 / 2

mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

10.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
230 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комуналии и готов план за изградба, со комплетна потребна документација и имотен лист.
Земјиштето е со локација во новата насеба кај општина Другово