Број на оглас: 3912323
Објавен на: 04.05.2021, 22:43
1 / 2

Пакни

350 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Кoчници

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат пакни:SHIMANO B01S RESIN BRAKE PADS
Одговараат на повеќе модели на кочници
Праќаме по карго
Цена:1пар-350денари