Број на оглас: 3912317
Објавен на: 05.05.2021, 00:12
1 / 1

Гуми

1.500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови гуми за велосипед:
Maxxis Rekon MPC Wire 29x2.25(1500den edna)
Maxxis Rekon MPC Wire 29x2.4(1500den edna)
Maxxis Rekon MPC Wire 27.5x2.4(1500den edna)
Maxxis Rekon MPC Wire 27.5x2.25(1500den edna)