Број на оглас: 3912124
Објавен на: 18.05.2021, 18:21
1 / 8

MINI COOPER D newface 1.6 HDI zamena

4.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Mini
Модел:
Cooper D
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper D, R56
1.6hdi 109ks peogeot/citroen motor
Najekonomicniot najizdrzliviot i najeftin za odrzuvanje.
Kompletno servisiran i odrzuvan
Extra ful model
Za zamena cena 5500eu
Prednost Fiat 500 Mjet
Ne nudete stari istroseni vozila.