Број на оглас: 3911604
Објавен на: 07.05.2021, 15:47
1 / 8

VW Golf 5- 1.9 TDI 105 KS (078908435)

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI SEGA UVEZEN I REGISTRIRAN NA MK TABLICI
OD OPREMA POSEDUVA:
❇KLIMA (klimatronik) Odlicno ladi
❇BORD KOPJUTER
❇TEMPOMAT
❇ABS
❇ESP
❇NASLON ZA RAZKA X2
❇ELEKTRIKA PROZORI X4
❇ELEKTRIKA RETROVIZORI
❇GREACI NA RETROVIZORI
❇SENZOR ZA DOZD NA PREDNA I ZADNA SOFERSAJBNA
❇ 17 ALUMINIUMSKI BANDAZI SO DOBRI GUMI
❇ NOVI DISKOVI I PLOCKI
❇ INFORMACII NA : 078908435