Број на оглас: 3911461
Објавен на: 04.05.2021, 09:50
1 / 1

dvosed so spustanje, двосед со спуштање

1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


se prodava socuvan dvosed so moznost za rasklopuvanje za spienje, lokacija Berovo, kontakt 070308802 Kristijan