Број на оглас: 3911351
Објавен на: 07.05.2021, 20:22
1 / 7

VW Golf 6 1.4 TSI

33 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
122 kw / 166 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kupena MK ne e uvozena od nadvor so realni km so garancia. Moze Zamena so dzip so vasa doplata