Број на оглас: 3911321
Објавен на: 04.05.2021, 23:23
1 / 6

BANDAZI /- 5x112 / 225/55/16 M+S

230 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


•Moze da se vidat i probat vo sekoe vreme /
•Made in Germany 🇩🇪
UVEZENI SE OD GERMANIJA
•5x112 / 225/55/16 - Audi,Mercedes,VW,Touran,Sharan, Golf 5/6 , Seat,Passat i dr ...
•BEZ ZAMENi ❌
•Kontakt samo na VIBER /ili WhatsApp / 📞 070888015 - Viber