Број на оглас: 3911186
Објавен на: 04.05.2021, 23:44
1 / 9

OTKUP NA DPF I KATALIZATORI SO EXTRA CENI INFO VIBER

123 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OTKUP NA DPF I KATALIZATORI SO EXTRA CENI INFO VIBER ILI TEL 070 610 177
POJKE VREDET OT BENZINASH KOLA