Број на оглас: 3911130
Објавен на: 16.05.2021, 18:16
1 / 11

MERCEDES C220 CDI 150 KS

4.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C 220 CDI 150 ks.2005
5100 EURO
345000 KM
BES ZAMENII
Odlicen Mercedes C220 Cdi avtomatic tiptronic 2005 Godina Reg cela Godina So Prekrasen Motor Sasija Menjac Enterier Koj e za dobra kola Neka Poveli 071 233 547
Klima Dvozonska
Abs
Servo
Elek na stitee Stakla
Tempomat
Esp
Elek na retrov
Komandi na volan
Aluminski Felni
Kolor stakla Fabricni
Centralna So Dalinsk
Maglenki
AVANGARD .BES ZAMENI