Број на оглас: 3911108
Објавен на: 07.05.2021, 18:35

Se Prodava plac vo Gladno Polje

12.000 €
Квадратура:
310 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo gladno polje . Cena po dogovor

INFORMACII SAMO NA 071 263 155
071 263 155, 071 263 155!!!!!!!