Број на оглас: 3911072
Објавен на: 04.06.2021, 20:29
1 / 9

Se Prodava Mercedes c200 2006god Redizajn

5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
122 kw / 166 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C200 2006 Redizajn so mala potrosuvacka, Registrirana so zelen karton. Pali vozi - Zamena samo za Golf 5 so vasa doplata