Број на оглас: 3911056
Објавен на: 18.05.2021, 17:03
1 / 4

Al. Band. Za polo

150 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
60
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Dva para Al. Bandazi od polo original ww so letni gumi solidni moze i za seat i skoda idr. Vozila za prodazba se samo ednite po vasa zelba.