Број на оглас: 3910358
Објавен на: 08.04.2021, 20:51
1 / 7

Jaguar 3.0 v6 sport

444.444 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jaguar
Модел:
X-Type
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
Cena po dogovor