Број на оглас: 3910211
Објавен на: 05.05.2021, 00:08
1 / 2

Aluminski bandasi

199 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat Aluminski bandasi original za wv