Број на оглас: 3909913
Објавен на: 13.05.2021, 22:26
1 / 3

Gumi 205 50 16

2.000 МКД Цената не е фиксна 3.500 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
50
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 letni gumi 205 50 16


Tel. 078 206 693