Број на оглас: 3909875
Објавен на: 13.05.2021, 08:56
1 / 4

Vikendica na Ezero Kozjak naselba breznicka

8.100 € 8.150 €
Број на соби:
1
Греење:
Дрва
Наместена:
Не

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vikendica vo naselba breznicka so pogled na ezero Kozjak so cist imoten list
Poveke informacii na tel
075200047