Број на оглас: 3909541
Објавен на: 16.04.2021, 13:00
1 / 3

Cabina za Damper VOLVO A30C

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


S E P R O D A V E Cabina za Damper VOLVO A30C.
E vo ispravna sostojba, go nema elektronskata instalacija.

Za povekje Info: 071215686