Број на оглас: 3908929
Објавен на: 25.09.2021, 10:30
1 / 4

Uturovac zeppelin

12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Uturuvac zepelin vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon