Број на оглас: 3908886
Објавен на: 04.05.2021, 23:39
1 / 12

MERCEDES E 280 CDI - AVANGARD - PANORAMA - FULL

5.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
CITY AUTO - STRUMICA
CITY AUTO - AVTO PLAC - AVTO DELOVI -VLECNA SLUZBA
Струмица

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sostojba
Kareoseriski i vnatresno odlicen
Novi gumi
Servisiran
So full oprema
Moze da se vidi i proba