Број на оглас: 3908640
Објавен на: 17.05.2021, 19:46
1 / 12

MERTER Се издава модерен стан

220 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
68 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Видое Смилевски бато Кавадарци

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ℹАпартман бр. 2ℹ
🔹️68m2
🔹️Располага со 2 спални соби, Дневен престој со кујна (отворен концепт) и купатило.
🔹️Oпремен со: инвертер клима, машина за садови, машина за перење алишта, машина за сушење алишта, плотна, фурна, фрижидер
🔹️Греење/Ладење на струја
🔹️Балкон од 10м2
🔹️Одлична локација во близина на центарот
🔹️Секогаш достапно паркинг место
🔹️Слободен од 01.06.2021

Цена: 220€ (во цената е вклучено вода, интернет и телевизија)

Повеќе информации на тел. број
075 492 928📞

Ваши,
🔹️Merter Apartmani🔹️
Kavadarci