Број на оглас: 3908491
Објавен на: 18.05.2021, 05:49
1 / 7

Se izdava apartman vo Panorama Residence Vodno

600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
78 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Наскоро ќе се издава нов, празен, невселен стан во луксузниот комплекс Панорама Резиденс на Водно. Апартманот е трособен комфорен од 78 м2 (72м2 станбена површина и 6м2 тераса) на 3 кат со југо источна ориентација и прекрасен поглед, со дневна соба, кујна, две спални соби , остава и една бања. Има гаражен простор.

A new empty apartment in the luxury Panorama Residence Vodno complex is about to rent soon. It's а three-room comfortable apartment of 78 m2 (72m2 living area and 6m2 terrace) on the 3rd floor with south east orientation and beautiful view, consisting of a living room, kitchen, two bedrooms, storage room and a bathroom. There is a garage space.