Број на оглас: 3908446
Објавен на: 05.04.2021, 19:48
1 / 2

Bandasi so gumi 15 - ki 4×108 za peugeot - citroen

300 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandasi 15-ki 4×108 komplet so letni gumi. Bandasite se originalni od pezo 208 2014 god. i se vo odlicna sostojba.
Gumite se letni Continental 185 65 15 proizvedeni 2019 god. mnogu malku vozeni, nepolna godina i se prakticno novi.