Број на оглас: 3908178
Објавен на: 04.05.2021, 22:53
1 / 1

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


🆕️❗Се издава Деловен простор од 60м2 заедно со подрум(магацин) од 30м2❗🆕️

◾Деловниот простор е во завршна фаза на градење со можност за започнување со работа од 01.06.2021
◾Греење/Ладење со Клима Инвертер 24IR
◾Деловниот простор се наоѓа на улица Видое Смилевски бато- Кавадарци,веднаш до Auto Mega-ITM
◾За муштериите има секогаш достапно паркинг место
◾Деловниот простор е погоден за многу бизнис дејности, на пр: салони за убавина, авто-делови, железари, продавници за храна, пиљари и многу др.
◾Цена по договор

◾Број за контакт 075 492 928📞
💥MERTER💥