Број на оглас: 3907932
Објавен на: 04.05.2021, 19:58
1 / 12

CLK 200 Kompressor UNIKAT

3.099 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 200
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
141 kw / 192 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava
Clk 200 kompresor
vo odlicna sostojba realni kilometri
klima
za kess extra cena
mozna zamena za golf 4 90ks