Број на оглас: 3907910
Објавен на: 05.05.2021, 03:26
1 / 8

Vw golf 6 2.0 tdi 140ks 2011god.

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2011 god
Registriran do 07.2021
2.0tdi 140ks
6 brzini
Kozen volan so komandi
230.000km
Aux,Bluetooth,cd
Parking senzori napred nazad
Auto start stop
18alu.bandasi
Maglenki