Број на оглас: 3907627
Објавен на: 31.03.2021, 17:32
1 / 4

Fiat uno 1.0 “ Za Delovi “

88 €
Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
33 kw / 45 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat uno 1.0 za delovi