Број на оглас: 3906527
Објавен на: 04.05.2021, 22:30
1 / 3

Gumi 205/55-16 extra cena

По Договор 1 €
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi 205/55-16extra cena