Број на оглас: 3906410
Објавен на: 08.05.2021, 07:20
1 / 4

CELICNI BANDAZI 14"

3.000 МКД Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
5.5J
Дијаметар:
14
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat celicni bandazi 14" bez gumi odgovaraat za poveke vozila opel golf i dr.