Број на оглас: 3906224
Објавен на: 11.05.2021, 14:54
1 / 2

Bandazi 15 ki za reno

120 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
6J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se originalni od Reno zdravi pravi ne farbani