Број на оглас: 3905868
Објавен на: 15.06.2021, 07:18
1 / 6

DOBAR MERCEDES

1.390 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo dobra sostojba redovno servisiran ima klima
MOZI ZAMENA ZA
MERCEDES E KLASA SAMO SO REALNI
PONUDI
Poveke informacii na telefon 070302420