Број на оглас: 3905781
Објавен на: 07.05.2021, 10:51
1 / 12

Seat IBIZA 1.9 TDI 101hp 74kw UNIKAT! REGISTRIRANA!

2.800 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat ibiza 2003 godina 1.9tdi 101hp so 209000km
Kolata e registrirana do 9.3.2022 i e sredena za svoja dusa
full oprema:
-Bord kompjuter
-CD radio
-Klimatronik
-LED svetla
-maglenki
-elektricni podizaci na stakla
-elektrika na retrovizori
-novi gumi M+S
-aluminski bandazi original seat sport
-abs
-trokrak kozen volan so podesuvanje
-airbag
i drugo
kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme