Број на оглас: 3905670
Објавен на: 06.05.2021, 19:04
1 / 6

Penta Mariner 5 cv

330 € Цената е фиксна 350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mariner 5 cv vo dobra sostojba so dokumenti
Kontakt na
076 604 676 VIBER