Број на оглас: 3904746
Објавен на: 07.05.2021, 01:24
1 / 7

Adly Subaru / ATV motor

3.300 € Цената е фиксна
Марка:
Adly
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2013
Модел:
Subaru
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


ATV Adly,Subaru 2013 godina
500 cm
50 ks
Motorot e za italijanski pazar i e vo mnogu dobra sostojba,
Servsiran pred 800 km
Cena:3300 evra

Kontakt:
070 722 689
070 722 689
070 722 689
070 722 689
070 722 689