Број на оглас: 3904601
Објавен на: 07.05.2021, 11:06
1 / 9

Wv golf 5 1.9 TDI 105KS TOUR -07

5.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2007
-Registriran cela godina do 03.2022 godina
-Uvezen od GERMANIJA so servisna kniska
-240.000km
-NASLON ZA RAKA
-TEMPOMAT
-PARKING SENZORI PDC
-DVOZONSKI KLIMATRONIK
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-RADIO CD MP3
-DVA ORIGINALNI KLUCA
-TROKRAK VOLAN
-ESP
-AIRBAG
-ASR
-BORD KOMPJUTER
-Voziloto e socuvano 99%

📞078/373-342