Број на оглас: 3904297
Објавен на: 13.05.2021, 10:14
1 / 11

MERCEDES ML 320

10.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 071 396 888
* Donesen od germanija pred godina i pol
* Orginal kilometri
* Super sostojba bez nikakva zabeleska
* Na amortizeri e, ne e na jastuci
* Reg i servisiran
* Dva para gumi