Број на оглас: 3903678
Објавен на: 04.05.2021, 23:46
1 / 10

Audi A6 2.7TDI facelift

9.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 avant 2.7TDI 190ks avtomatik facelift 2009godina
Vo odlicna sostojba so novi gumi
Euro kuka
Sredeno do registracija
Poveke informacii 077579776