Број на оглас: 3903546
Објавен на: 18.05.2021, 23:07
1 / 10

Continental 215/45 r17, OZ 17"

17.700 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
4.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
114
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 komada: OZ racing 17" 5x114.3 bandazi +
Continental 215/45 r17 radial tubeless