Број на оглас: 3903478
Објавен на: 09.05.2021, 16:14
1 / 7

Mercedes ML 320CDI 2008god

2 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
163 kw / 222 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski
Full oprema
Registriran do dekemvri
Novi gumi
19 al bandasi

Na Amortizeri

Mozs da se vidi i proba vo sekoe vreme