Број на оглас: 3903461
Објавен на: 08.06.2021, 20:46
1 / 5

Se prodava Rover 75

1 €
Марка:
Rover
Модел:
75
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 19.11.2021 ima dva para gumi, obnoveni tapacirite na site vrati i plafonot, ne uvezuvana so realni kilometri...

POVEKJE INFO NA BROJOT
070949879 Vance