Број на оглас: 3903277
Објавен на: 08.05.2021, 16:37
1 / 11

SILVERSTONE

6.000 МКД 6.300 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


26" bandasi
Shimano
Preden disk
Aluminium ram