Број на оглас: 3903212
Објавен на: 08.05.2021, 06:03
1 / 9

Апартман во Маврово

1 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
1,5
Квадратура:
33 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Маврово

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава апартман со површина од 33м2, со капацитет за сместување на две возрасни лица и дете. Лоциран во Маврово, во близина на Ски центарот, со поглед кон езерото. Комплетно опремен со кујна, бања, ТВ, интернет, Netflix и бесплатен паркинг. На располагање е и столче - хранилка за дете до 2 години, за што е потребно претходна најава. Услугата е бесплатна.
Минимум престој две ноќевања.

Потврден огласувач
 Даниела Николова