Број на оглас: 3902607
Објавен на: 09.05.2021, 13:39
1 / 11

Passat BMW Mercedes Golf Audi

5.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


registrirana do 2ri mesec 2022
servisirano
skoro novi letni gumi
nova komplet lamela
mozna zamena za kombe ili pomal kamion
se so ve interesira 078295933
cena za kes 5300
zamena 5800