Број на оглас: 3902484
Објавен на: 05.05.2021, 09:02
1 / 6

Mini One 1.6

По Договор 2.700 €
Марка:
Mini
Модел:
ONE
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Mini One 1.6i 2003god
Registrirano cela godina napraven celosen servis i 4novi gumi.....
Mozi Zamena