Број на оглас: 3902376
Објавен на: 12.05.2021, 22:45
1 / 6

Gumi/Гуми 225/50/17

8.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
50
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi Sava Intesa UHP2, proizvedeni 02/19.
225/50/17
Cena za 4 gumi 8.000 den.