Број на оглас: 3902159
Објавен на: 15.04.2021, 20:32
1 / 12

Opel Astra 2011 1.7 cdti Unikat

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава

Модел:Опел Астра 1.7 цдти 110kc
Произведено:2011
Гориво:Дизел
Мотор: 110kc Еуро5
Менувач:Рачен 6 брзини
Погон:Предна оска
Километража:190000


Возилото е безпрекпрно добра состојба.Буквално вози и изгледа како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано возило без точка.

Два оригинални клуча и Оригинанла сервисна книшка.

4 нови гуми летни

Опрема:
-Фабричка мултимедиа со УСБ,Блутут,МП3,Аух итн.
-Полу Кожен Рекаро Салон
-Парктроник
-Команди на волан
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

колата е регистрирана на мк тблички
сменето ребрес пред 1000 км
улје филтри се сменето
може замена