Број на оглас: 3901830
Објавен на: 08.05.2021, 20:08
1 / 6

SE IZDAVA STAN NAD PEDAGOSKA

200 € 209 €
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан на улица ЈНА над педагошка. Комплетно опремен со сите кујнски апарати, телевизор, клима, интернет, кабловска телевизија, машина за садови, машина за алишта, микробранова.